Досягнення в цифрах

$0M+ Залучено нашими клієнтами
0+ Успішний проєктів
0+ Роки в бізнесі

Клієнти, які виросли разом з нами

Компанії та їх загальний обсяг фінансування

Chillisauce — найбільша івент-агенція у Великобританії, що швидко розвивається, щороку організовуючи тисячі незабутніх подій по всій Європі.
$18M
Staked управляє найбільш безпечними, продуктивними та економічно ефективними блочними вузлами для децентралізованих протоколів PoS від імені корпоративних інвесторів. Наша багаторівнева архітектура вузлів підписання та прослуховування надає зацікавленим сторонам ідеальне поєднання безпеки, масштабованості та децентралізації.
$9M
Datafold автоматизує процеси управління якістю аналітичних даних.
$22.2M
SIEMonster — це доступне SIEM-рішення, що легко кастамізується та нескінченно масштабується. За допомогою захисту Blue Team від професіоналів Red Team ви отримаєте максимально проактивний захист вже сьогодні, незалежно від того, що може принести завтрашній день.
$2M
SymplyFi — це технологічна компанія, заснована в Атланті, яка забезпечує простоту, надійність і безпеку ІТ-операцій для ресторанів, що працюють у кількох місцях.
$10M
GetChkd — це високомасштабована, повнофункціональна корпоративна блокчейн-інфраструктура, яка об'єднує всі дані, додатки, платформи та пристрої. Доступ на основі правил та ролей забезпечує найвищий рівень безпеки, точності та конфіденційності.
$1.2M

Існує величезний попит на керовані ІТ-послуги, оскільки стартапи та більш великі компанії обирають використання послуг з розробки програмного забезпечення та керування хмарними сервісами від авторитетного постачальника керованих послуг. Очевидно, що ІТ-аутсорсинг є набагато більш рентабельним підходом у порівнянні з підбором власної команди ІТ-фахівців, оскільки це дозволяє миттєво отримувати доступ до експертних знань щодо хмарних обчислень, сучасних хмарних сервісів та технологічних рішень.

Досвід експертів з інформаційних технологій IT Svit охоплює AWS, GCP, Azure, налаштування маніфестів Terraform та розгортання кластерів Kubernetes для запуску контейнерів Docker з вашими програмами. Ми проектуємо, впроваджуємо і підтримуємо балансування навантаження, групи для автоматичного масштабування, аналіз системних журналів та моніторинг інфраструктури, що базується на хмарних платформах.

Наша команда почала надавати послуги віддаленого адміністрування мережі у 2005 році. Протягом багатьох років наш досвід зростав, і ми почали надавати різноманітні аутсорсингові послуги. Від веб-розробки та QA ми перейшли до ІТ-консалтингу, надаючи послуги DevOps і будуючи рішення для аналітики Великих Даних.

Протягом останніх років команда IT Svit спеціалізувалася на двох основних напрямках:

 • Надання найсучасніших рішень DevOps. Ми виконуємо аудит безпеки ІТ-інфраструктури, оптимізацію продуктивності інфраструктури, міграцію систем між різними провайдерами хмарних послуг і перехід до хмарних платформ від попередніх систем (віртуальних або виділених серверів), налаштування рішень для моніторингу в хмарах, конфігурації робочих процесів CI / CD, створення Інфраструктури як Коду і т.д.
 • Надання спеціалізованих груп за різних моделей управління проектами. Від аутстаффінгу ІТ-спеціаліста для виконання необхідних завдань, таких як підтримка сервера до повномасштабних послуг для підприємств (розробка фронтенду та бек-енду для веб-додатків та вебсайтів, розробка та впровадження рішень Big Data, QA та автоматизоване тестування, стартап-консалтинг, розробка та масштабування MVP, і т.д.)

Чому IT Svit

Компанія IT Svit має давню репутацію надійної партнера з надання послуг ІТ-аутсорсингу. Ми є одними з top-rated агентств на Upwork, і наші спеціалісти займають провідні позиції у багатьох рейтингах, пов’язаних з DevOps послугами та Великими Даними, веб-розробкою та багатьма аспектами розробки програмного забезпечення.

Міжнародне рейтингове агентство Clutch з Вашингтону, округ Колумбія, включило нас в топ-10 провайдерів керованих ІТ-послуг у всьому світі і позиціонує нас серед лідерів ринку IT-аутсорсингу в Україні. Команда IT Svit була включена до числа 250 світових лідерів у ІТ аутсорсингу у 2017 і 2018 роках. Ми стаємо все більш досвідченими і продовжуємо будувати рентабельні хмарні технологічні рішення для наших клієнтів, використовуючи досвід управління проектами, отриманий під час більш ніж 800 успішно виконаних проектів з ІТ-аутсорсингу.

Наші послуги

Ми здебільшого зосереджуємося на наступних технологічних рішеннях DevOps під ключ:

 • Виконання аудиту ІТ-інфраструктури та оцінка існуючого стану систем, інструментів та робочих процесів. Ми тісно співпрацюємо з представниками бізнесу та доступною документацією, щоб оцінити, як організовані елементи інфраструктури, які інструменти використовуються та чи продуктивно виконуються операції.
 • Визначення вузьких місць в інфраструктурі та потенційних обмежень продуктивності, а також впровадження рішень для їх усунення. Команда IT Svit надає наш багатий досвід для реорганізації інфраструктури та усунення недоліків для забезпечення надійності, легкості операцій, масштабованості та керованості систем.
 • Забезпечення найвищої продуктивності та надійності системи шляхом переходу до хмарних платформ та створення модульних інфраструктур для легкого переносу систем між різними постачальниками. Ми можемо створювати нову хмарну інфраструктуру на AWS, GCP, Digital Ocean, VMWare або OpenShift з нуля, щоб задовольнити ваші вимоги проекту, або ми можемо виконати перехід до хмари для існуючих систем.
 • Налаштування робочих процесів CI/CD для максимальної автоматизації рутинних операцій та підвищення передбачуваності процесу розробки програмного забезпечення. Використовуючи такі інструменти, як Ansible, Jenkins, Gitlab CI та CircleCI, ми гарантуємо, що більшість щоденних рутинних операцій, таких як резервне копіювання даних у експлуатації, налаштування середовищ тестування, або деплой оновлень будуть повністю автоматизовані, звільняючи ресурси вашої команди для підвищення продуктивності вашого бізнесу та прискорення розробки продуктів та сервісів.
 • Рішення для моніторингу, логгінгу та оповіщення. IT Svit має багатий практичний досвід роботи з підтримкою та моніторингом різноманітних та складних хмарних середовищ. Ми робимо це ефективно завдяки використанню Prometheus + Grafana, стеку ELK, SumoLogic та інших рішень для забезпечення моніторингу та оповіщення в режимі реального часу про важливі події, періодичних перевірок стану системи та аналізу системних журналів.

Інша сфера нашої експертизи — надання спеціалізованих команд для повноцінної веб-розробки та створення рішень для Великих Даних.

 • Розробка MVP та оновлення продуктів. IT Svit має в своєму розпорядженні більше 20 фронтенд, бекенд та full-stack розробників з великим досвідом роботи в Python / Django, PHP / Laravel / Symphony, Node.js, React.js, Vue.js, з технологіями blockchain та інших інструментів. Ми маємо величезний досвід розробки MVP і постійного вдосконалення існуючих веб-додатків і сервісів.
 • Впровадження рішень для аналітики Великих Даних. Ми досягли значних успіхів у розробці та впровадженні рішень та інструментів Big Data, таких як R language, JuPyteR Notebook, Apache Hadoop, Kafka, Cassandra, Spark та Storm, а також інших платформ. Ми також маємо практичний досвід з підготовки різних типів моделей машинного навчання та алгоритмів штучного інтелекту, які допомагають створити інтелектуальної та прескриптивну аналітику для побудови самовідновлюваної ІТ-інфраструктури та перетворити ваш запас системних журналів на джерело корисної для бізнесу інформації.

IT Svit допомагає стартапам та великим і малим підприємствам досягти цілей їх ІТ-проектів, мінімізувати витрати на IT-операції та забезпечити максимальну надійність процесу розробки програмного забезпечення.

Our website uses cookies to personalise content and to analyse our traffic. Check our privacy policy and cookie policy to learn more on how we process your personal data. By pressing Accept you agree with these terms.

Contact Us
  [dynamichidden your-post "CF7_ADD_POST_ID"]
  [dynamichidden your-country "CF7_ADD_COUNTRY"]
  [dynamichidden your-link "CF7_ADD_LINK"]