DevOps аутсорсинг – швидкий доступ до висококваліфікованих спеціалістів для успішної розробки ПЗ

Кожна компанія розуміє необхідність безперервного постачання оновлень і нових функцій для свого програмного продукту. До того ж, цей процес повинен забезпечувати безпеку і відповідність вимогам регуляторної документації.

Команда DevOps з IT Svit здатна реалізувати це, використовуючи кращі DevOps-методології, можливості хмарних платформ, інноваційні інструменти проєктування, розробки, впровадження та управління економічно ефективною хмарною інфраструктурою сумісно з безперервною інтеграцією та автоматизацією робочих процесів.

Розробка програмного забезпечення на основі хмарних обчислень

Скорочення часу виведення нового продукту на ринок – запорука довгострокового успіху в бізнесі. Хмарні DevOps-інструменти роблять процес розробки програмного забезпечення передбачуваним і надійним. Безперервні процеси доставки ПО і передовий досвід DevOps-команди скорочують час виведення нового продукту на ринок і підвищують надійність і продуктивність ІТ-інфраструктури. Передача цього завдання в руки досвідченої аутсорсингової команди, гарантує вам миттєвий доступ до висококваліфікованих кадрів і готових рішень на основі завершених проєктів.

Впровадження та оптимізація ІТ-інфраструктури

Кожен бізнес будує ІТ-інфраструктуру на основі своїх знань, бюджету і технологій, які він має. Згодом з’являються більш ефективні і економічні рішення, або стають доступними більш досвідчені DevOps-команди. Таким чином, оптимізація ІТ-інфраструктури – крок, який кожна компанія повинна робити з частотою, яка забезпечує актуальність своїх систем та найекономніший розподіл ресурсів.

Послуги віддаленого управління ІТ-інфраструктурою

У перелік інструментів, тенденцій та новітнього досвіду DevOps постійно вносяться поліпшення і доповнення. Щоб залишатися в курсі всіх останніх досягнень, потрібно витратити багато часу і зусиль, тому компаніям вигідніше наймати виділені DevOps-команди для впровадження провідних технологій управління хмарної інфраструктурою. IT Svit має багатий досвід оптимізації та експлуатації всіх видів ІТ-інфраструктури – від “голого заліза” до хмарних систем.

Ви готові почати?

IT Svit – постачальник керованих послуг (MSP). Надання DevOps-as-a-Service – одна з основних наших спеціалізацій вже більше 5-ти років. Ми встигли реалізувати більше 600 проєктів, зосереджених на керованих робочих процесах і консалтингових DevOps-послугах. Ми працюємо зі стартапами, малим і середнім бізнесом, а також з компаніями із списку Fortune 500, яким потрібна спеціалізована команда DevOps для створення і оптимізації хмарної інфраструктури. Ось як ми працюємо.

У нас є досвідчена DevOps-команда, що спеціалізується на таких задачах:

 • Розробка і впровадження хмарної інфраструктури
 • Створення кастомізованих рішень для хмарних систем логування та моніторингу даних
 • Підтримка розробки та експлуатації програмного забезпечення
 • DevOps-аутсорсинг для проєктів різного масштабу
 • Оптимізація ІТ-інфраструктури та управління її конфігурацією
 • Міграція в хмару і між хмарними платформами
 • Навчання ваших розробників і Ops-фахівців використовуванню кращих DevOps-методологій
 • Впровадження DevOps
 • Керовані послуги AWS
 • Google Managed Services
 • DevOps блокчейн-розробка
 • Безперервна інтеграція і деплой коду (CI/CD)
 • Управління контейнерами
 • Міграція додатків в Docker-контейнери
 • Хмарний моніторинг
 • Site Reliability Engineering
 • SaaS
 • PaaS
 • IaaS

Ось як ці DevOps-послуги допоможуть вашому бізнесу.

Створення та впровадження хмарної інфраструктури

Один з найпопулярніших запитів для DevOps-компаній – планування та впровадження ІТ-інстраструктури. Кожен може створити акаунт в AWS, Google Cloud або MS Azure і замовити кілька пакетів послуг, необхідних для продукту, на його думку.

Однак, практично завжди виявляється, що близько 50% куплених пакетів використовуються не повністю або просто не потрібні в даному проєкті. Тому стартапи розуміють, що вони відчутно переплачують за хмарний хостинг. Так виникає потреба в оптимізації ІТ-інфраструктури для усунення вузьких місць і забезпечення економічної ефективності.

Тому найкращий підхід в побудові хмарної інфраструктури – довірити це завдання надійній DevOps-команді, котра знає, які хмарні сервіси вам дійсно необхідні, а які можна безпечно замінити безкоштовними інструментами з відкритим кодом.

Створення кастомізованих рішень для хмарних систем логування та моніторингу даних

Хмарне логування і моніторинг необхідні для забезпечення максимальної ефективності ваших систем. У кожного хмарного провайдера серед широкого спектру послуг є свої засоби моніторингу, такі як AWS Cloudtrail або Google Stackdriver: або Azure Monitor. Тут виникає та ж проблема, що і в попередньому пункті – вони найкраще працюють з набором інших інструментів від даної хмарної платформи.

Поширене рішення в цій ситуації – замовлення послуг хмарного моніторингу на тій же платформі, де знаходиться основна інфраструктура. Але часто це не найекономічніших підхід. Оптимальний спосіб досягнення максимальної ефективності хмари – створення кастомізованого рішення для логування та моніторингу, з використанням безкоштовних опенсорс-інструментів, таких як ELK stack, Splunk, SumoLogic, Prometheus + Grafana, Datadog і інші. У IT Svit багатий досвід створення таких кастомізованих рішень для компаній будь-якого розміру від молодих стартапів до глобальних підприємств.

Підтримка розробки та експлуатації програмного забезпечення

Навіть якщо у вашому розпорядженні надійна команда розробників, забезпечення безперебійного та ефективного процесу доставки ПЗ вимагає ретельної роботи Ops-фахівців. Розробники зазвичай легко запускають і конфігурують свої власні середовища розробки (IDE), але для забезпечення узгодженості та однаковості розробки ПЗ, ці середовища найкраще підготувати за допомогою попередньо створених конфігурацій, записаних в маніфестах Terraform.

Таким чином, всі члени команди пишуть, створюють, тестують і фіксують свої пакети коду (code batches) в ідентичних середовищах, забезпечуючи меншу кількість помилок, надійність робочих процесів і прискорення виведення продукту на ринок.

Інша важлива частина цієї послуги – забезпечення процесів безперервних оновлень програми після запуску в продакшн. Для цього використовуються CI/CD пайплайн, процеси безперервного оновлення, автоматизація процесів бекапу та відновлення, сценарії відновлення після збоїв, аналіз логів і функцій тощо. IT Svit надає подібні послуги протягом 5-ти років і може забезпечити їх надійність та своєчасність.

DevOps-аутсорсинг для проєктів різного масштабу

Багато компаній усвідомлюють необхідність найму DevOps-інженерів для забезпечення безперебійної доставки ПЗ, але мало у кого в штаті є такі фахівці. Кваліфікованих DevOps-інженерів складно знайти і компанії не хочуть ризикувати, наймаючи середніх фахівців для управління максимально важливою частиною проєкту. Наступний недолік найму в штат полягає в оплаті. Оплачувати роботу дорогого фахівця після завершення проєкту – не найкращий підхід.

Кращий вибір – найняти аутсорсингову DevOps-команду для виконання роботи і навчання внутрішніх інженерів обслуговуванню і налаштуванню системи, якщо це необхідно. Таким чином, ви платите тільки за надані послуги, отримуючи максимальну користь від своїх інвестицій. Ви наймаєте top-level DevOps-інженерів для реалізації проєкту і вам не потрібно оплачувати їх роботу після релізу.

Оптимізація ІТ-інфраструктури та управління її конфігурацією

Як згадувалося вище, неправильний склад і конфігурація хмарної інфраструктури – одна з основних причин, перешкоджаючих зростанню і масштабуванню вашого бізнесу. Погано спроєктована архітектура вашої хмарної інфраструктури може призвести до надмірних витрат без підвищення надійності і швидкості процесу релізу ПЗ.

Компанія IT Svit успішно втілила в життя безліч проєктів з оптимізації ІТ-інфраструктур різних напрямків. Ми допомагаємо компаніям будь-якого розміру конфігурувати хмарну інфраструктуру і керувати нею, використовуючи найекономніші варіанти. Ми використовуємо маніфести Terraform і Kubernetes, щоб налаштовувати та управляти захищеними від помилок робочими процесами і зберігати налаштування вашої інфраструктури в різних версіях продукту.

Міграція в хмару і між хмарними платформами

Більшість стартапів починають розробку продукту на власних ноутбуках або орендуючи виділені сервери. Однак, подібна інфраструктура стає непридатною для подальшої розробки та підтримки ПЗ при збільшенні робочого навантаження. Те ж саме стосується і більш розвинених компаній, які десятиліттями інвестували в інфраструктуру, яка вже морально та технічно застаріла, і тепер потребують хмарної міграції для задоволення зростаючих вимог до надійності і масштабованості.

Ось чому середній і малий бізнес починає орієнтуватися на хмарну міграцію. Це допомагає позбутися застарілих серверів, впровадити новітні DevOps-технології і DevOps-культуру та оптимізувати робочі бізнес-процеси. До того ж, іноді власник бізнесу розуміє, що існуюча хмарна інфраструктура не ідеально підходить під завдання і потрібно змінити хмарну платформу. Така міграція між хмарами допомагає вам уникнути прив’язки до постачальника хмарних послуг (vendor lock-in) і побудувати дійсно відмовостійку мультихмарну систему або повністю перейти на гібридний чи приватний хмарний сервіс.

У IT Svit багатий досвід в перенесенні ПЗ замовника з застарілої системи в хмару або створення інфраструктури, не прив’язаної до конкретної хмарної платформі. Наприклад, використання Amazon Web Services S3 з Fargate Management Kubernetes і Google Big Query. Якщо вам необхідний подібний сервіс – ми будемо раді допомогти!

Навчання ваших розробників та Ops-фахівців використовувати кращі DevOps-методології

Ми вже згадували необхідність навчання Dev і Ops фахівців працювати разом і формувати справжні DevOps-команди. Не секрет, що у розробників і Ops-інженерів різний набір навичок та обов’язків, через що вони зазвичай працюють за принципом: “Перекинути через стіну, щоб це стало проблемою когось іншого”. На противагу, DevOps-команди складаються з програмістів з глибоким розумінням принципів і методів, що використовуються в IaC (Інфраструктура як код) і забезпечують безперервну інтеграцію та доставку ПЗ (CI/CD). Такі фахівці точно знають, що потрібно на кожному етапі розробки ПО, і як це впроваджувати.

Впровадження DevOps

Коли власник бізнесу вирішує використовувати останні технології і найкращі практики для підвищення ефективності бізнесу та прискорення впровадження інновацій, йому знадобиться впровадження DevOps. Цей процес включає аналіз поточної ІТ-інфраструктури, інструментів та робочих процесів, існуючих достоїнств і недоліків, а також узгодження варіантів зростання, відповідно до бізнес-цілей компанії.

Коли оціночний етап закінчується, DevOps-компанія тісно працює з особами, що приймають рішення (ОПР) для формування стратегії щодо подальшого її впровадження DevOps. Найчастіше бізнес формує власні Центри експертизи, де команди з DevOps-компаній навчають їх використовувати DevOps-інструменти і будувати робочі процеси, згідно з кращими DevOps-практикам.

Всі керовані DevOps-послуги, які ми надаємо, зосереджені навколо автоматизації бізнес-процесів і поліпшення комунікації та взаємодії всередині команди. В цілому, впровадження DevOps полегшує прикладення зусилль по оптимізації всіх аспектів релізу ПЗ, забезпечуючи постійно зростаючий прибуток і економічну доцільність бізнес-операцій. На наступних сторінках ми опишемо DevOps-послуги детальніше.

Зв'язатися
  Our website uses cookies to personalise content and to analyse our traffic. Check our privacy policy and cookie policy to learn more on how we process your personal data. By pressing Accept you agree with these terms.

  Contact Us
   [dynamichidden your-post "CF7_ADD_POST_ID"]
   [dynamichidden your-country "CF7_ADD_COUNTRY"]
   [dynamichidden your-link "CF7_ADD_LINK"]