Хмарні платформи – кращий пункт призначення для вашого бізнесу!

Насолоджуйтесь масштабуванням, високою надійністю і безпекою хмарних послуг, оплачуючи тільки ті ресурси, які ви дійсно використовуєте. IT Svit допомагає розробляти, впроваджувати, обслуговувати та покращувати економічно вигідні, безпечні і високомасштабовані хмарні ІТ-інфраструктури.

Хмарна міграція забезпечує рентабельність, гнучкість та надійність ваших ІТ-операцій

Пора переносити бізнес з виділених серверів на хмарну платформу, щоб перестати марно витрачати гроші? Якщо ви так думаєте – ми тут, щоб допомогти вам! Наша DevOps-команда допоможе вам побудувати процеси безперервної інтеграції та випуску програмного забезпечення (CI/CD), використовуючи IaC (Інфраструктура як код) та забезпечуючи постійне поліпшення вашого продукту!

Побудуйте надійну і портативну інфраструктуру, використовуючи хмарні інструменти!

Основні переваги хмарних платформ – модульність та портативність інфраструктури. Всі хмарні провайдери надають однаковий або схожий набір баз даних та базових послуг. Це дозволяє компаніям відносно легко змінювати хмарну платформу, замінюючи схожі компоненти і доповнюючи системи такими опенсорс-модулями, як Terraform, Docker, Kubernetes, Jenkins, Ansible, ELK stack, SumoLogic та ін.

Ви готові почати?

Хмарні обчислення давно стали популярними для бізнесу будь-якого розміру. Стійкість та безпека в масштабі, оплата за фактом використання послуг і гнучкість, що включає всі модифікації та сторонні додатки – ось основні переваги сервісів хмарних обчислень. Однак, використання власної хмарної інфраструктури вимагає певного рівня технічної підготовки і знань, які складно отримати без практичного досвіду. Будь-яка хмарна платформа, чи то AWS, Google Cloud, Azure, DigitalOcean чи інші, має багато FAQs та відео-інструкцій по використанню їх продуктів. На жаль, вивчення всіх цих деталей і особливостей вимагає багато часу, витрату якого сучасний бізнес, що розвивається, не може собі дозволити.

Тому стартапи, малий і середній бізнес, державні установи та громадські організації вважають за краще використовувати один з двох підходів хмарної міграції: або замовляти повний пакет послуг безпосередньо у хмарних провайдерів, або звертатися до постачальників керованих послуг, таким як IT Svit і замовляти необхідні хмарні послуги. Нижче ми поговоримо про переваги і недоліки обох підходів.

Придбання хмарних сервісів безпосередньо у провайдерів хмарних платформ

Кожен хмарний провайдер, такий як Amazon Web Services, Google Cloud Platform або Microsoft Azure, надає повний пакет керованих послуг. Ви можете найняти спеціалістів з компанії-провайдера для проектування, створення і обслуговування хмарної інфраструктури для вашого бізнесу. Такі провайдери забезпечують високу відмовостійкість, керованість та прозорість хмарних послуг, але є один істотний недолік – прив’язка до провайдера (vendor lock-in).

Якщо вся ваша інфраструктура працює, наприклад, з такими продуктами Amazon Web Services, як S3, EC2, CloudFront CDN, Aurora, Fargate, ECS, CloudTrail, Code Pipeline, CloudWatch тощо, зміна хмарного провайдера практично неможлива. Цілком логічно, що фахівці AWS використовуватимуть продукти AWS, якщо ви прямо не вкажете, що для побудови вашої інфраструктури, вам необхідно використовувати сторонні або опенсорс-інструменти, як Kubernetes, Terraform, Ansible та Jenkins, GitHub та DataDog для побудови приватної хмарної інфраструктури.

Ще один момент – вартість. Amazon Web Services та інші провайдери не надають свої сервіси безкоштовно, крім того, багато їх послуг працюють тільки з пакетними AWS-інструментами. Тому, працюючи з хмарною інфраструктурою, що складається з продуктів і послуг AWS, ви часто переплачуєте за компоненти, які вам, насправді, не потрібні, але від яких залежить робота інших компонентів AWS.

І останній, але не менш важливий момент в роботі з великими хмарними провайдерами – вони гідно відповідають на запити клієнтів в рамках SLA, але вони фізично не можуть вирішити всі питання за лічені хвилини просто через велику кількість запитів. Тобто, ви будете обслуговуватися по SLA, але, якщо виникнуть проблеми, вас можуть чекати, як 15 хвилин відключення, так і 4 години, що для провайдера не матиме особливої ​​різниці.

Робота з постачальниками керованих послуг

Тепер давайте дізнаємося, що вас чекає, якщо ви виберете роботу з постачальником керованих послуг (MSP), таким як IT Svit.

Як правило, розробники ПЗ з MSP-компаній мають той самий досвід, що і фахівці, котрі працюють на AWS, GCP або Azure. Незважаючи на те, що ІТ-фахівці хмарних провайдерів добре знайомі з платформами, на яких вони працюють, часто у них немає того ж досвіду з іншими платформами. В той самий час, DevOps-інженери, що працюють в аутсорсингових ІТ-компаніях, мають достатній досвід роботи з усіма постачальниками хмарних послуг, і можуть забезпечити міграцію, резервне копіювання і побудову гібридних мультихмарних середовищ, незалежно від хмарного провайдера.

Що стосується прив’язки до хмарного провайдера, DevOps-компанії уникають цього з самого початку, бо вважають за краще працювати з опенсорс-інструментами для мінімізації їх власних експлуатаційних витрат. Таким чином, постачальник керованих послуг буде, наскільки це можливо, віддавати перевагу таким інструментам, як Kubernetes, Terraform, Ansible і стек ELK замість включення в інфраструктуру специфічних функцій від хмарного провайдера. Таким чином, ваша хмарна інфраструктура не прив’язана до постачальника хмарних послугу з самого початку і може бути легко адаптована під іншого провайдера при необхідності.

ІТ-аутсорсингові компанії виходять вперед і по швидкості реагування на запити, і по роботі з SLA. Такі компанії набагато менші за ту ж Amazon Web Services, тому клієнти – це не просто цифри і кожен контракт має значення. Крім того, коли у компанії менше контрактів, вона може швидше обробляти запити і реагувати на них. Тобто, ви не тільки будете обслуговуватися по SLA, але і на ваші запити будуть реагувати куди швидше, ніж якби ви стояли у величезній черзі на техпідтримку, обмежену за часом і кількістю співробітників, яким потрібно справлятися з нескінченним потоком запитів.

Як бачите, і робота безпосередньо з хмарними провайдерами, і робота з постачальниками керованих послуг має свої плюси і мінуси. Але що конкретно постачальники дистанційних послуг, як IT Svit пропонують в області хмарних сервісів?

  1. Сервіси AWS
  2. Сервіси Google Cloud
  3. Сервіси MS Azure
  4. Проєктування, впровадження, створення та налаштування хмарної інфраструктури
  5. Міграція між хмарними платформами
  6. Перехід на хмарну платформу з застарілої інфраструктури
  7. Хмарний моніторинг та налаштування, хмарне резервне копіювання
  8. І багато іншого

Ми опишемо ці послуги більш докладно у відповідних розділах сайту.

Чому варто замовити хмарні послуги у IT Svit?

Єдине питання, яке залишилося – чому вам варто звернутися саме до IT Svit? Головні причини – надійність послуг і окупність інвестицій. Якщо персонал вашої компанії не має відповідних знань та досвіду роботи з хмарними платформами, вам варто найняти необхідних фахівців в компанію або на аутсорс.

Найм хороших ІТ-фахівців з відповідним досвідом в команду на постійній основі може стати досить складним завданням. Такі фахівці або успішно працевлаштовані, або розраховують на зарплати, які може виплатити далеко не кожне підприємство. Але, навіть володіючи необхідним бюджетом, підбір та адаптація ідеального кандидата може зайняти кілька місяців, плюс, вам потрібно буде платити зарплати таким фахівцям навіть після завершення проєкту.

З іншого боку, ви можете найняти таких фахівців через MSP-компанію, в якій вони працюють, – це буде найкращим варіантом. Ви отримаєте доступ до необхідних фахівців і знань відразу та будете оплачувати лише надані послуги без виплат зарплат після завершення проєкту. Крім того, через постачальника керованих послуг, вам завжди доступні висококласні фахівці, яким цікаво працювати з MSP через різноманітність проєктів та завдань замість рутинної техпідтримки на довгострокових проєктах.

Які хмарні послуги надає IT Svit?

Є три основних хмарних провайдера: AWS, Microsoft Azure і Google Cloud. Хоча AWS є безперечним лідером в області хмарних послуг, один продукт, на жаль, не може підійти всім і відразу. Azure найкраще підходить для компаній, що використовують корпоративні продукти Microsoft (Office 365, Skype for business, Microsoft Exchange і ін.), Оскільки вони за умовчанням сумісні з Azure. Переваги Google Cloud в тому, що ця платформа підтримує Kubernetes з GKE, посекундною тарифікацією і гнучкими довгостроковими знижками. Це робить GCP відмінним вибором для стартапів, яким необхідно гнучко масштабувати свою діяльність по мірі зростання.

Переваги для бізнесу:

  • Відсутність попередніх капітальних витрат (CAPital EXpenditure)
  • Модель оплати Pay-as-you-go для операційних витрат (OPEX) – ви платите тільки за ті послуги і час, які використовуєте
  • Хмарна інфраструктура обслуговується провайдером
  • Доступ до багатого функціоналу для досягнення бізнес-цілей

Технічні переваги:

  • Надійність і гнучкість хмарної інфраструктури
  • Масштабованість інфраструктури під ваші потреби
  • Безпроблемна інтеграція з AI, ML і візуалізація Big Data
  • Інтеграція з великою кількістю програмного забезпечення та SDK через API

Що ви отримуєте?

  • Хмарний консалтинг – IT Svit надає безкоштовні консультації щодо функцій, необхідних для досягнення цілей вашої компанії.
  • Хмарна міграція – перехід на публічну хмарну платформу або проєктування власного хмарного датацентру, використовуючи як lift-and-shift, так і cloud-native підходи.
  • Проєктування і впровадження хмарної інфраструктури – швидке і деталізоване проєктування кастомізованих хмарних інфраструктур, що забезпечує стабільну працездатність і продуктивність.
  • Мультихмарне розгортання – можливість підключення системи до декількох провайдерів за допомогою Kubernetes як проміжного рівня.
  • Проєктування хмарного датацентру – якщо вам потрібно кастомізувати приватну хмару на базі власного датацентру, ми можемо побудувати для вас підходящу систему.
  • Хмарні рішення для моніторингу – ми надаємо широкий спектр послуг для моніторингу хмарних середовищ під будь-які потреби.
  • Логування, оповіщення та обробка даних – конфігурація інтелектуальних систем логування із заздалегідь сконфігурованими оповіщенням та автоматизованими відповідями на стандартні запитання.
  • Візуалізація і аналіз даних – конфігурація дашборду для перетворення ваших автоматично сгенерованих машинних даних в золоту жилу бізнес-знань.

Якщо ви хочете працювати з IT Svit – ми завжди раді допомогти вам з вашими проєктами!

Зв'язатися




    Our website uses cookies to personalise content and to analyse our traffic. Check our privacy policy and cookie policy to learn more on how we process your personal data. By pressing Accept you agree with these terms.

    Contact Us




      [dynamichidden your-post "CF7_ADD_POST_ID"]
      [dynamichidden your-country "CF7_ADD_COUNTRY"]
      [dynamichidden your-link "CF7_ADD_LINK"]