Професійний стаффінг для технологічних компаній

Іноді важко закрити всі потреби компанії лише внутрішніми фахівцями. Постачальники ІТ-послуг можуть допомогти з підбором персоналу на повний робочий день. Таким чином, ви отримаєте доступ до висококваліфікованих фахівців, які зможуть відразу приступити до роботи над проєктом. У IT Svit – багаторічний досвід надання високоякісних стаффінгових послуг, як для розробки програмного забезпечення, так і для ІТ-операцій на хмарних платформах.

Висококваліфіковані співробітники для заміщення будь-яких відкритих кадрових потреб

В IT Svit ми пропонуємо комплексні рішення у сфері розробки ПО, тому наші фахівці володіють багатим досвідом роботи на всіх етапах життєвого циклу програмного забезпечення: розробка сайтів та програмного забезпечення, послуги DevOps, управління і моніторинг хмарної інфраструктури, підтримка користувачів, аналіз Big Data, розробка блокчейн, Machine Learning і Artificial Intelligence та ін. У нас є спеціалізовані команди, які можуть швидко приєднатися до вашого проєкту і реалізувати його в зазначений термін.

Розробка програмного забезпечення у стислі строки для довгострокового прибутку

Завдяки роботі з бізнесом різного розміру і широким розмаїттям проєктів, наші ІТ-фахівці мають всебічне розуміння життєвого циклу проєкту до найдрібніших деталей. Це дозволяє вибрати найбільш ефективне рішення, уникнути серйозних помилок і скоротити час виведення продукту на ринок. Таким чином, ми можемо допомогти вам заздалегідь вирішити всі проблеми, з якими ви можете зіткнутися при розробці вашого ПО.

Ефективні виділені команди

Ми допоможемо вашому бізнесу досягти успіху, надаючи виділені команди, які стануть невід’ємною частиною вашого ІТ-відділу. У нас один з кращих рейтингів за відгуками замовників на Clutch і ми входимо в ТОП-10 постачальників керованих послуг по всьому світу. IT Svit може надати спеціалізовані команди для короткострокових проєктів, які переростають в довгострокове співробітництво.

Ви готові почати?

Комплектація команди талановитими фахівцями є необхідною умовою для продуктивності та успіху будь-якого бізнесу. Часто для створення команди потрібно виділити масу ресурсів. При цьому, бюджет та час можуть бути обмеженими або компанії просто може знадобитися віддалений фахівець на повний робочий день для виконання певної роботи. Такий підхід дозволяє не наймати людей в штат, щоб не платити їм зарплату або не звільняти їх після закінчення роботи на проєкті. І в такому випадку ІТ-стаффінг є найкращим варіантом для компанії. IT Svit може надати вам кваліфікованих фахівців, як для короткострокових, так і для довгострокових ІТ-проєктів.

У світі існує безліч кадрових агентств, які допомагають підібрати персонал в різних сферах, включаючи ІТ. Вони надають доступ до попередньо відібраних списків кандидатів на кожну вакансію та допомагають клієнтові вибрати найбільш підходящого для нього фахівця. Проблема такого підходу полягає в тому, що дані в цих списках не завжди актуальні в повній мірі.

Кандидати можуть професійно вирости, влаштуватися на роботу піти у відпустку по догляду за дитиною і так далі. В такому випадку, кадрове агентство є додатковим прошарком між вами і вашою потенційною командою. У той же час, робота безпосередньо з аутсорсинговими ІТ-компаніями, що надають виділені команди, буде кращою для будь-якого бізнесу.

Замовляючи послуги ІТ-стаффінга безпосередньо в аутсорсингової компанії, бізнес може отримати масу переваг:

 • Висококласні таланти. Постачальникам керованих послуг, таким як IT Svit, набагато легше залучати та утримувати талановитих фахівців, ніж звичайним компаніям. Чому? Тому що ІТ-фахівці цінують свободу набагато більше солідних виплат та вважають за краще працювати над декількома різними проєктами протягом декількох місяців, а не над одним протягом кількох років. IT Svit дає можливість таким фахівцям реалізовувати безліч проєктів за короткий проміжок часу. Таким чином, маємо безпрограшну ситуацію.
 • Готові до роботи команди. Якщо компанія отримує послуги з підбору персоналу для найму більш ніж одного фахівця на проєкт, формування команди може зайняти досить багато часу. Набагато краще, коли стаффінговая компанія надає команду з багаторічним досвідом роботи та успішними проєктами, чи не так?
 • Безперервність розробки. Існує, так звана, “bus problem” – зможете ви закінчити проєкт, якщо завтра вашого фахівця зіб’є автобус? Очевидно, що заміна цінного фахівця повинна бути під рукою, але виплачувати дві зарплати просто про всяк випадок – поганий варіант. Робота зі звичайним наймом не дозволяє вирішити цю проблему. Якщо ваш спеціаліст піде або надовго захворіє, вам доведеться проходити через всю процедуру найму заново.

З іншого боку, в аутсорсингових компаніях, як IT Svit, є певна кількість DevOps-інженерів, Big Data архітекторів, фулстек розробників та інших фахівців. Тобто, якщо один з членів команди захворіє або звільниться, замінити його буде набагато простіше і швидше.

 • Адекватність оцінки культурного відповідності. Стаффінгові компанії не беруть до себе в штат всіх фахівців, яких вони вам надають, вони просто проводять з ними співбесіди. Однак, хард і софт скіли, написані в резюме, рідко можуть гарантувати, що фахівець підійде для вашої команди. З іншого боку, інженери, що працюють в MSP-компанії, вже знаходяться в згуртованих командах і мають досвід взаємодії один з одним на проєктах. У порівнянні з фрілансерами, вони набагато більш командно-орієнтовані та, скоріше за все, більше підійдуть для вашої компанії з культурної точки зору.

Використання ІТ-стаффінгу від авторитетних компаній, як IT Svit, допомагає вам бути впевненим, що всі ваші потреби закриті не тільки відносно часу, але й відносно бюджету. І все це з високопрофесійними фахівцями, здатними надавати якісні рішення і послуги в строк.

IT Svit – професійні аутстаффінгові послуги

IT Svit – постачальник послуг стаффінгу та консалтингу зі штаб-квартирою в США і дослідницьким центром в Україні (Харків). Ми маємо більше десяти років досвіду з надання послуг підбору персоналу в сфері інформаційних технологій. Ми працювали з компаніями різних розмірів і галузей. Наприклад:

 • фінансові послуги;
 • ритейл;
 • реклама;
 • промисловість і виробництво;
 • банківська справа;
 • проєкти eGovernment;
 • консалтинг стартапів.

Наші ІТ-спеціалісти володіють солідним досвідом роботи з такими завданнями:

 • фулстек розробка програмних продуктів;
 • блокчейн розробка;
 • повний цикл послуг для стартапів;
 • послуги пов’язані з хмарними технологіями;
 • DevOps-послуги;
 • Big Data аналітика;
 • діджіталізація;
 • перехід до хмарних платформ;
 • підтримка користувачів;
 • дистанційне адміністрування серверів;
 • автоматизоване тестування і QA.

Ми надаємо різні послуги ІТ-стаффінгу – від дистанційних співробітників для вашої команди до надання повних команд для роботи з нашого офісу:

 • короткостроковий стаффінг для одноразових завдань;
 • надання команди на повний робочий день для тривалої співпраці;
 • виділені команди для віддаленої роботи над вашими проєктами.

IT Svit об’єднує понад 50 висококваліфікованих розробників ПЗ, DevOps-інженерів і архітекторів Big Data. Більшість наших співробітників – фахівці рівнів Middle та Senior, що працюють, як з короткостроковими, так і з довгостроковими проєктами. Ми можемо забезпечити мінімальний час адаптації до проєкту і скорочення часу виведення вашого продукту на ринок, зберігаючи при цьому високу якість послуг, що надаються. Зазвичай ми працюємо з компаніями з США та ЄС, але також надаємо послуги по всьому світу, включаючи Україну.

Якщо вам потрібен один фахівець для поповнення вашої команди, він/вона інтегрується в ваші робочі процеси, системи відстеження завдань і канали зв’язку. Якщо ви хочете працювати із спеціалізованою командою, ми надаємо менеджера проєкту, який буде розподіляти завдання, контролювати хід реалізації проєкту та виступати в якості контактної особи між замовником і командою. Таким чином, ви зможете сконцентруватися на вирішенні основних бізнес-завдань, тримаючи при цьому руку на пульсі вашого проєкту.

Ми будемо раді допомогти вам у досягненні ваших цілей і успіху! Зв’яжіться з нами для обговорення ваших кадрових потреб і знаходження кращого для вас рішення!

Зв'язатися
  Our website uses cookies to personalise content and to analyse our traffic. Check our privacy policy and cookie policy to learn more on how we process your personal data. By pressing Accept you agree with these terms.

  Contact Us
   [dynamichidden your-post "CF7_ADD_POST_ID"]
   [dynamichidden your-country "CF7_ADD_COUNTRY"]
   [dynamichidden your-link "CF7_ADD_LINK"]