Комплексні послуги з управління базами даних від IT Svit

Кожен бізнес, який залежить від клієнтоорієнтованих систем для отримання доходу, розуміє важливість послуг з управління базами даних. IT Svit працює з різними хмарними системами і додатками, починаючи з таких SQL-продуктів, як бази даних (БД) Oracle або Microsoft SQL Server і закінчуючи такими NoSQL-системами, як Cassandra або Redis DB. Ми можемо допомогти вам завантажити, оновити і організувати міграцію будь-яких БД або їх екземплярів.

Адміністрування локальної бази даних

Якщо специфіка вашого продукту або галузеве законодавство вимагають використання локальних серверів для запуску БД, IT Svit може допомогти вам з дистанційним адмініструванням баз даних для скорочення витрат на ІТ-послуги, не ушкоджуючи якості. За роки надання керованих послуг по роботі з БД, ми накопичили значний досвід та готові надати його в ваше розпорядження.

Керовані послуги Amazon RDS

Amazon Web Services – найпопулярніший постачальник хмарних послуг в усьому світі, тому цілком очікувано, що Amazon RDS – досить популярна БД. Використання бази даних RDS спрощує управління іншими сервісами хмарної платформи AWS, забезпечуючи безперервність робочих процесів і використання всіх переваг хмарних обчислень таких, як гнучкість, різнорівневі привілеї, масштабованість та PAYG-модель оплати. IT Svit має великий досвід роботи з Amazon RDS і ми здатні забезпечити рентабельність та узгодженість віддаленого адміністрування БД для своїх клієнтів.

Повністю кероване адміністрування баз даних

Ми керуємо усіма видами хмарних БД, які підходять для вирішення різних завдань. Від Microsoft SQL server та БД Oracle до MongoDB, Redis, Cassandra та інших опенсорс або ліцензійних баз даних. Ми допоможемо вам вибрати найкращий БД-движок для вашого проекту, перенести ваші дані в нову систему, налаштувати автоматичне резервне копіювання і відновлення, забезпечити ретельний моніторинг, процедури оповіщення та обслуговування. Ми забезпечимо надійну роботу ваших баз даних!

Ви готові почати?

Адміністрація БД – одна з ключових задач сучасного онлайн-бізнесу. До певної фази зростання, це можна робити всередині компанії, проте, в якийсь момент компанія стикається з необхідністю використання дистанційних служб адміністрування БД для успішного обслуговування великих екземплярів хмарних баз даних. Є кілька способів отримати дані послуги, у кожного з яких є свої переваги і недоліки.

Хмарні послуги баз даних

Перший варіант – найпростіший, але найдорожчий – зв’язатися безпосередньо з хмарним провайдером на кшталт Amazon Web Services, Google Cloud або Azure та замовити керовані послуги для баз даних. Існує безліч продуктів таких, як Amazon RDS, Oracle Database, Microsoft SQL Server або Google Cloud SQL, які дозволяють запускати всі робочі навантаження ваших БД в хмарі, тобто ваші програми та системи управляються хмарним провайдером. Це гарантує високу якість обслуговування і можливість швидкого виконання операцій.

Недоліки такого підходу – витрати і прив’язка до постачальника. Логічно, що хмарні архітектори AWS, Azure або GCP будуватимуть вашу інфраструктуру, використовуючи модулі відповідних хмарних платформ. Як правило, ці послуги надаються пакетами і потрібні одна одній для коректної роботи. Таким чином, ви, швидше за все, будете платити за інфраструктуру із зайвими компонентами, які не є суттєвими для роботи вашого проєкту. Однак, найгірше те, що перехід до іншої хмарної платформі буде потребувати повного перепроєктування бази даних та дорогої інтеграції з новою хмарної платформою.

Локальні служби баз даних

Другий популярний підхід в адмініструванні БД – найм DBA-інженера в штат. Такий підхід забезпечує безпосередній контроль робочих процесів та управління БД і гарантує, що ваша інфраструктура буде побудована на основі ваших проєктних вимог та без зайвих компонентів.

Найбільш помітні недоліки цього підходу такі ж, як і у будь-якого іншого найму в штат: ніхто не гарантує, що ви швидко знайдете потрібного фахівця, вам доведеться оплачувати тривалий процес адаптації, фахівець може не мати достатньої кваліфікації для успішного завершення проєкту і в будь-який момент може звільнитися. Однак, цей варіант привабливий для багатьох компаній, які вважають, що єдиний надійний спосіб роботи критично важливих систем – це внутрішні командні зусилля. Решта обирають ІТ-аутсорсинг і наймають для реалізації своїх проєктів компанію, яка надає послуги з обслуговування баз даних.

Керовані послуги БД

Зв’язатися з постачальником керованих послуг, таким як IT Svit – одне з кращих рішень для дистанційного адміністрування баз даних. У нас є досвідчені команди, здатні працювати з проєктами будь-якого масштабу і в будь-який час. Якість наших послуг можна порівняти з послугами, що надаються постачальниками хмарних обчислень, але з декількома важливими відмінностями.

По-перше, наші сервіси мають більш доступну ціну в порівнянні з хмарної підпискою. По-друге, ми вважаємо за краще працювати з опенсорс-інструментами та створювати мультихмарні інфраструктури, тому екземпляр вашої БД можна буде легко перемістити на іншу платформу, уникаючи прив’язки до конкретного хмарного постачальника. По-третє, у нас працюють висококласні інженери баз даних з багатим досвідом та безліччю успішно завершених проєктів.

Чому адміністратори баз даних обирають роботу на таких провайдерів ІТ-послуг, як IT Svit? Різноманіття завдань і свобода вибору найбільш відповідного інструментарію для кожного проєкту. Професіонали ІТ-індустрії цінують можливість розвиватися, дізнаватися нове, розширювати свою сферу знань і впроваджувати інновації, змінюючи світ на краще. Це практично неможливо при роботі з корпоративним продуктом, який знаходиться в розробці десятиліттями і, де виправлення помилки може зайняти від 2-х місяців до року.

Таким чином, постачальник керованих послуг забезпечує комфортне середовище для DBA-інженерів. Велике різноманіття проєктів допомагає підтримувати інтерес до роботи і дозволяє постійно освоювати нові технології та останні версії робочих інструментів. Різні контракти регулярно створюють нові виклики, що дозволяє фахівцям не нудьгувати від рутинних завдань. Відносно короткий час реалізації проєкту дозволяє освоювати нові технології на нових проєктах.

Як IT Svit поставляє послуги з управлінню базами даних?

Ми надаємо послуги управління БД за наступним сценарієм:

 1. Оцінка існуючої конфігурації екземпляра бази даних, робочих процесів і робочого навантаження
 2. Виявлення вузьких місць та їх усунення
 3. Формування стратегії резервного копіювання для збереження і відновлення даних в будь-який момент часу
 4. Розробка стратегії міграції баз даних та створення базової інфраструктури для хмарного хостингу
 5. Формування стратегії інтеграції баз даних, етапів та контрольних точок
 6. Виконання тестової міграції экземпляра БД
 7. Налаштування робочого процесу на основі зворотного зв’язку
 8. Виконання повномасштабної міграції баз даних в нову інфраструктуру
 9. Налаштування інструментів віддаленого моніторингу та конфігурації баз даних
 10. Поточне обслуговування екземплярів баз даних

Це приблизна стратегія, яку можна адаптувати під будь-який проєкт. IT Svit може оцінити завантаження вашої бази даних, спланувати стратегію вдосконалення та реалізувати її. В результаті, ми не тільки виправдаємо ваші очікування, але й надамо високоякісні послуги з адміністрування баз даних в найкоротші терміни!

Зв'язатися
  Our website uses cookies to personalise content and to analyse our traffic. Check our privacy policy and cookie policy to learn more on how we process your personal data. By pressing Accept you agree with these terms.

  Contact Us
   [dynamichidden your-post "CF7_ADD_POST_ID"]
   [dynamichidden your-country "CF7_ADD_COUNTRY"]
   [dynamichidden your-link "CF7_ADD_LINK"]