Дистанційне обслуговування серверів від IT Svit

Будь-яка компанія, яка використовує ІТ-операції з підтримки клієнтських систем і надання своїх продуктів через Інтернет, розуміє критичну важливість забезпечення надійності обслуговування серверів і безперервного надання послуг. Більш ніж десятирічний досвід надання аутсорсингових послуг команди IT Svit підтримає вас в цих цілях.

Серверна аналітика для Windows/* nix систем

Кожен бізнес вибудовує свою серверну інфраструктуру, покладаючись на існуючий досвід, поточні потреби, можливості і доступний бюджет. Згодом стають доступними вдосконалені технології, а старі системи стають неактуальними. IT Svit надає послуги серверної аналітики для визначення економічної ефективності та безпеки серверів, поточного програмного і апаратного забезпечення. Це дозволяє визначити шляхи підвищення продуктивності системи.

Послуги автоматизації в обслуговуванні серверів

Щоденне обслуговування серверів включає в себе безліч таких завдань, як встановлення та налаштування оновлень операційних систем (ОС), моніторинг серверів і технічна підтримка 24/7. IT Svit пропонує автоматизацію всього спектра послуг з обслуговування серверів: від налаштування і конфігурації, до моніторингу та аналізу. Ми допоможемо вам отримати від вашої серверної інфраструктури максимум користі при мінімумі витрат.

Ви готові почати?

Бізнес будь-якого розміру може мати безліч причин відмови від хмарної міграції або переходу з хмарної платформи до виділеної серверної інфраструктури. Найперша причина полягає в вартості. Коли бізнес зростає до певного рівня, рахунки від публічного провайдера хмарної платформи стають настільки величезними, що перехід до приватної/гібридної хмарної платформи або до різних датацентрах стає життєздатною альтернативою.

Безпека серверів – ще одна причина. Поки таки рейтинги, як Gartner та Forrester оспівують безпеку хмарних структур, скандали, пов’язані з втратами корпоративних та US DoD даних у AWS та інших хмарних провайдерів продовжують підтримувати неспокій серед власників бізнесу.

Остання, не менш важлива причина – величезні суми, які компанія вже інвестувала в своє апаратне і програмне забезпечення. Перехід в хмару в такій ситуації буде потребувати дуже великих витрат і зусиль, тому багато компаній ще не зважилися на хмарну міграцію, незважаючи на можливе підвищення продуктивності, яке вона може принести.

На жаль, хмарні технології зараз – мейнстрім, тому найбільш талановиті розробники ПЗ беруть участь в розвитку хмарних інфраструктур. Таким чином, знайти першокласних фахівців з інформаційних технологій для підтримки виділених серверів стає складніше рік від року, бо вимоги ринку перевищують кадровий резерв талановитих фахівців.

Тому послуги адміністрування серверів від сторонніх провайдерів все ще користуються величезним попитом. У такого постачальника керованих послуг, як IT Svit, багатий досвід у вирішенні подібних завдань. Ми надаємо повний пакет послуг з адміністрування і аналітики серверів:

 • Аналіз конфігурації сервера для перевірки працездатності поточної інфраструктури
 • Послуги з проєктування та налаштування серверної інфраструктури
 • Послуги дистанційного адміністрування серверів у сторонньому датацентрі
 • Встановлення та налаштування операційних систем (ОС Windows Server/* nix OS)
 • Встановлення та налаштування серверів Microsoft SQL і MySQL
 • Безпека серверів і перевірка на відповідність вимогам регуляторної документації

Ваш бізнес отримає багато переваг від користування цими послугами.

Аналіз конфігурації сервера для перевірки працездатності поточної інфраструктури

Кожна команда завжди планує, будує і обслуговує власну серверну інфраструктуру відповідно до свого стратегічного розуміння, навичок і доступних технологій. Однак, з часом, оновлюється штат співробітників, виходять нові версії апаратного і програмного забезпечення. Іноді, ІТ-фахівцям доводиться запускати жахливу інфраструктуру з безліччю застарілих серверів і темних кутів, куди довго ніхто не заглядав.

Однак, час від часу кожна компанія прагне перевірити продуктивність своїх систем і тоді важливо провести оцінку існуючої інфраструктури. Коли аутсорсингові компанії, такі як IT Svit, приступають до виконання задачі, у них немає упереджень на кшталт: “Це працює так з Льодовикового періоду, тому ми не будемо нічого змінювати”, вони здатні змалювати повну картину по вашій інфраструктурі і визначити шляхи її перебудови для забезпечення максимальної надійності і продуктивності.

Послуги з проєктування та налаштування серверної інфраструктури

Після того, як команда IT Svit підготує детальну схему існуючої серверної інфраструктури, виявить всі недоліки і вузькі місця, починається наступний етап – редизайн інфраструктури для забезпечення її максимальної ефективності. У деяких проєктах нам вдалося позбутися практично від 60% існуючих серверів через реорганізацію інших в Docker-кластер. Це дало змогу завантажити всі робочі навантаження клієнта на 300% ефективніше, ніж раніше.

Послуги дистанційного адміністрування серверів в сторонньому датацентрі

Адміністрування існуючих серверів теж є суттєвою частиною дистанційних керованих послуг. У нас багатий досвід у вирішенні подібних завдань і управлінні фермами серверів для компаній будь-яких розмірів і галузей: від фармацевтики до будівництва, роздрібної торгівлі та реклами, готельного бізнесу та медичних послуг, організації заходів та фінансової сфери, банків і державних організацій по всьому світу.

Встановлення та налаштування операційних систем (ОС Windows Server/* nix OS)

Апаратне та програмне забезпечення об’єднує одна проблема – вони досить швидко застарівають. Іноді організації роками можуть користуватися системами, які вже не підтримуються, особливо, коли бізнес використовує сторонні модулі. Найпростіше рішення цієї проблеми – зберегти всі дані і важливу інформацію на зовнішніх сховищах і замінити застарілу інфраструктуру та функціонал новими. Як правило, нові версії ОС і програмного забезпечення мають всі ті ж функції, що і старі версії, тому конфлікту між даними і ПЗ виникнути не повинно.

Встановлення і налаштування серверів Microsoft SQL і MySQL

Сервери Microsoft SQL і MySQL – невід’ємна частина багатьох програм і робочих процесів з управління даними. На жаль, для них для них актуальні ті ж проблеми – сервери можуть працювати без втручання багато років, але врешті-решт, їм знадобиться оновлення. На щастя, нові версії з’являються регулярно: тож вашій компанії достатньо зв’язатися з надійним постачальником керованих послуг та замінити старі версії на нові Microsoft SQL Server 2019 і MySQL 8.0.

Безпека серверів і перевірка на відповідність вимогам регуляторної документації

Мережа виділених серверів повинна не тільки забезпечувати високий рівень безпеки, але і відповідати жорстким правилам і вимогам законодавства. Таким чином, періодична оцінка безпеки серверів необхідна для всіх підприємств, особливо тих, що працюють з державними установами. IT Svit надасть вам детальну процедуру перевірки стану безпеки ваших серверів.

Надання та обслуговування віртуальних та виділених серверів від IT Svit

Команда IT Svit має багато років  досвіду у сфері обслуговування дистанційних серверів. Ми можемо допомогти вам з оцінкою і оптимізацією поточної інфраструктури, проєктуванням та забезпеченням ресурсами, налаштуванням і керуванням. Зв’яжіться з нами для обговорення вашого наступного проєкту!

Зв'язатися
  Our website uses cookies to personalise content and to analyse our traffic. Check our privacy policy and cookie policy to learn more on how we process your personal data. By pressing Accept you agree with these terms.

  Contact Us
   [dynamichidden your-post "CF7_ADD_POST_ID"]
   [dynamichidden your-country "CF7_ADD_COUNTRY"]
   [dynamichidden your-link "CF7_ADD_LINK"]