ІТ-консалтинг і міграція даних від IT Svit

Дані – один з найважливіших активів вашого бізнесу. Тому вони повинні бути вчасно зібрані, безпечно збережені і ретельно оброблені. Іноді міграція даних стає актуальною через старіння систем. Переміщення даних в хмарну платформу таку, як Amazon Web Services, допомагає забезпечити рентабельність, безпеку і високу продуктивність.

Консультування з перенесення даних

Щоб уникнути неприємних сюрпризів, міграцію даних потрібно заздалегідь ретельно спланувати. У IT Svit є великий досвід в підготовці та втіленні проєктів з перенесення даних, тому ми можемо обговорити з бізнесом бажані результати і визначитися із стратегією, яка підійде саме для ваших цілей. Таке ІТ-консультування допомагає мінімізувати час і скоротити витрати на міграцію даних, а також використовувати максимально доцільні інструменти для побудови відповідної хмарної інфраструктури під вашу систему.

Створення надійної стратегії міграції даних

При переміщенні даних на хмарну платформу, вкрай важливо переконатися в тому, що переміщуються тільки необхідні і відповідні дані. Щоб це зробити, необхідно провести поглиблений аналіз. IT Svit допомагає визначити найбільш відповідні хмарні бази даних (БД), з якими можна синхронізувати ваші поточні системи так, щоб уникнути помилок і проблем під час міграції.

Об’єднання досвіду і технологій для побудови надійної хмарної стратегії

IT Svit – постачальник керованих послуг (MSP). Це означає, що ми маємо багатий практичний досвід у використанні різних хмарних технологій. За допомогою інструментів хмарних платформ ми можемо допомогти вам побудувати безперервні і безперебійні бізнес-процеси. Наша команда використовує кращі практики хмарної міграції, щоб перенести ваші дані між платформами швидко і без проблем.

Ви готові почати?

Час від часу, кожен бізнес відчуває потребу в перенесенні даних. Причини можуть бути різними, наприклад: зростання, що вимагає підвищення відмовостійкості інфраструктури або злиття, яке потребує переміщення даних в інше сховище. В будь-якому випадку, потреба в міграції даних нікуди не дівається. На щастя, в ІТ-індустрії є безліч способів отримати консультації з міграції даних.

Перш за все, компанія може зв’язатися з хмарною платформою, на якій вона планує здійснити міграцію даних. У кожного постачальника хмарних технологій є продукти і послуги, спрямовані на забезпечення безперебійної міграції даних між різними постачальниками хмарних послуг. Якщо вам потрібно перенести свої дані з застарілої системи в AWS, Google Cloud або інший хмарний сервіс, ІТ-фахівці допоможуть вам розробити і впровадити кращу стратегію переносу даних для вашої ситуації. Недолік цього процесу в тому, що, якщо знадобиться знову перенести дані, доведеться повторити весь процес заново.

Другий варіант – знайти і найняти у вашу ІТ-команду відповідного DBA (Database Administrator – адміністратор баз даних). Перевага такого підходу полягає в отриманні талановитого фахівця у штат і можливості розробити довгостроковий план міграції та визначити, які бізнес-процеси необхідні для цього. Однак, цей підхід має недолік. Полягає він у стандартних проблемах рекрутингу: дійсно талановитих фахівців не так просто знайти, дорого найняти і легко втратити.

Крім того, міграція даних вимагає набагато більше, ніж просте розуміння роботи баз даних . Потрібно володіти глибокими знаннями про роботу самої інфраструктури та про те, як зробити перенесення даних максимально комфортним. Гарантією перерахованого вище може виступати успішний досвід реалізації проєктів з міграції даних. Відсутність подібного досвіду призводить до того, що можливі навчання на помилках при розробці може призвести до катастрофи та обійтися вам дуже дорого.

Третій, він же оптимальний варіант – консультування з питань хмарної міграції з компанією, яка вже має успішний досвід в цій сфері. Такі компанії називаються постачальниками керованих послуг, наприклад, IT Svit теж до них відноситься. У IT Svit великий досвід в переміщенні даних і ПЗ з застарілих систем в дата-центрах в економічно вигідні хмарні сховища з використанням новітніх технологій і передових практик.

Усереднений проєкт по міграції даних може складатися з наступних кроків:

 • Оцінка існуючої інфраструктури бази даних і робочих процесів
 • Проєктування оптимізованої системи БД (усунення вузьких місць, підвищення відмовостійкості і продуктивності та ін.)
 • Створення нової хмарної інфраструктури для ваших бази даних
 • Синхронізація існуючих баз даних з їх хмарними аналогами, створення дампів БД, які не можуть бути синхронізовані автоматично за допомогою інструментів хмарної міграції
 • Переміщення даних із застарілих систем в економічно вигідні хмарні сховища даних
 • Відключення застарілих систем і навчання вашого персоналу використанню нових технологій.

Таким чином, IT Svit допоміг багатьом компаніям мігрувати зі своїх традиційних застарілих систем у виділені дата-центри AWS, Google Cloud, Microsoft Azure та інших хмарних провайдерів. Ми знаємо як успішно планувати міграцію та переміщати ваші робочі процеси до хмарної платформи. Переміщення даних і додатків та впровадження кращих практик при освоєнні функцій Amazon Web Services або Google Cloud будуть досить простими з нашою допомогою!

Зв'язатися
  Our website uses cookies to personalise content and to analyse our traffic. Check our privacy policy and cookie policy to learn more on how we process your personal data. By pressing Accept you agree with these terms.

  Contact Us
   [dynamichidden your-post "CF7_ADD_POST_ID"]
   [dynamichidden your-country "CF7_ADD_COUNTRY"]
   [dynamichidden your-link "CF7_ADD_LINK"]