IT Svit – надійна компанія, що займається розробкою сайтів

Будь-який бізнес, який взаємодіє з клієнтами онлайн, потребує красивого та простого веб-продукту. IT Svit – це компанія, що займається веб-дизайном і розробкою сайтів. Ми маємо великий досвід у створенні адаптивного веб-дизайну, зручного для користувача UI/UX та інтуїтивно зрозумілих процесів розробки ПЗ для eCommerce, онлайн-знайомств, фінансів, цифрового маркетингу та сфери криптовалюти. Ми гарантуємо успіх вашого бізнесу через надання кращих веб-розробників, що створюють ефективне ПЗ з використанням різних мов і фронтенд/бекенд-фреймворків.

Крос-платформна розробка веб та мобільних додатків

Мобільний трафік зростає з кожним роком, тому кожній компанії, що хоче надавати клієнтам якісний користувальницький досвід, необхідно мати власний мобільний додаток або адаптивний веб-сайт. IT Svit надає послуги веб-дизайну і веб-розробки, написання серверних скриптів будь-якою необхідною мовою програмування і безліч інших послуг, що забезпечують отримання інтуїтивно зрозумілої, продуктивної та прибуткової веб-платформи.

Українське агентство веб-розробки зі штаб-квартирою в Нью-Йорку

IT Svit – добре відома консалтингова компанія, що базується в Нью-Йорку з офісом розробки в Україні. У нас великий практичний досвід роботи з усім спектром послуг у веб-дизайні та розробці ПО, що дозволяє створювати привабливі і зручні для користувача веб-сайти та програмні продукти. Ми допомогли багатьом стартапам по всьому світу досягти успіхів на всіх етапах – від розробки MVP до масштабування та виходу з бізнесу. Якщо вам знадобиться наша допомога – ми раді надати повний цикл послуг веб-розробки для стартапів!

Ви готові почати?

Якщо ви це читаєте, вам, скоріше за все, потрібні послуги веб-дизайну та розробки ПЗ для продажу вашого продукту. Напевно ви хочете отримати зручний сайт з інтуїтивно зрозумілим UI/UX дизайном, який забезпечить відмінний користувальницький досвід та зможе продати ваш продукт. Для цього вам потрібна надійна компанія-розробник.

Тому будь-який власник бізнесу завжди уважно ставиться до пошуку надійного аутсорсингового постачальника ІТ-послуг для створення власного сайту та вибирає серед кращих компаній з веб-розробки. Досвідчена веб-консалтингова компанія з сотнями успішно завершених проєктів зможе забезпечити адаптивний веб-дизайн і розробку вашого сайту.

Існують сотні, якщо не тисячі компаній, що пропонують послуги з веб-розробки різними мовами програмування, з різними фреймворками та платформами. Однак, сайти не працюють у вакуумі, тому веб-розробка – лише базовий рівень ІТ-послуг. Сайти розміщуються на серверах або віртуальних машинах, вони повинні масшабуватися за вимогою і ефективно контролюватися, щоб переконатися, що досвід користувачів максимально позитивний.

Таким чином, хороша компанія, що займається веб-розробкою, повинна мати можливість надати повний цикл послуг для стартапів: від DevOps-послуг до Big Data аналітики, від розробки MVP до алгоритмів машинного навчання. Якщо вам потрібен такий набір послуг з веб-розробки – ми будемо раді його надати!

IT Svit забезпечує адаптивний веб-дизайн і надійну розробку веб та мобільних додатків

Існує безліч мов програмування і фронтенд/бекенд фреймворків для iOS, Android і Windows Mobile: від Kotlin і React Native до AVFoundation.framework, від Fresco до Facebook SDK. Однак більшість спеціалізованих інструментів обмежуються використанням певної платформи. Тому багатьом стартапам доводиться займатися розробкою мобільних додатків на базі iOS і Android одночасно. Це подвоює не тільки витрати, але і ризики мобільної розробки.

IT Svit вирішує такі питання, використовуючи адаптивний веб-інтерфейс, написаний на React.JS та Node.JS. Таким чином, ми отримуємо інтуїтивно зрозумілий, зручний і адаптивний крос-платформний веб-додаток, який однаково добре працює на будь-якому пристрої. Крім того, у нас великий досвід роботи з Python/Django, Angular.JS і PHP/Laravel, що дозволяє нам надавати послуги з розробки інтерфейсів та внутрішньої конфігурації для забезпечення безперебійної роботи, масштабування і зручності моніторингу та управління вашими продуктами.

Крім того, завдяки великому досвіду в DevOps, ми можемо розділити монолітні додатки на мікросервіси, які окремо запускаються, контролюються і взаємодіють через API або брокери повідомлень. Це дозволяє розробляти, тестувати, оновлювати і масштабувати різні модулі окремо, а також гарантує стабільну, надійну, безпечну і передбачувану роботу вашого продукту.

Українська компанія, що працює з передовими західними технологіями

Незважаючи на наявність штаб-квартири в Нью-Йорку, ми відмінно орієнтовані і на український ринок. Головний офіс компанії розташований в одному з найбільших міст країни – Харкові. Наші робочі години повністю збігаються з робочим часом наших українських клієнтів. До того ж, якщо виникає потреба зустрітися особисто, ми будемо раді вітати вас в нашому офісі. Якщо ви працюєте з іноземним партнером, у вас можуть бути проблеми з комунікацією через різницю в часі. Один часовий пояс дозволяє нам завжди бути з вами на зв’язку і неймовірно швидко вирішувати будь-які питання.

За 10+ років надання послуг веб-розробки ми накопичили багатий досвід в таких областях:

 • UI/UX дизайн, адаптивний веб-дизайн і розробка MVP;
 • CRM-розробка;
 • розробка додатків для обміну криптовалют;
 • розробка eCommerce-платформ;
 • розробка HRM/HRIS систем;
 • блокчейн-платформи;
 • розробка CMS;
 • Big Data аналітика;
 • послуги з хмарного моніторингу, оповіщення та логування;
 • і багато іншого.

Компанія IT Svit готова поділитися своїм досвідом і забезпечити надійну та рентабельну веб-розробку для ваших продуктів.

Чому варто вибрати IT Svit як компанію для веб-розробки?

Коли компанії необхідно отримати дизайн і розробку нового веб-додатку або програмного продукту, є кілька способів отримання необхідної експертизи.

По-перше, ви можете спробувати найняти потрібну команду самостійно. Такий підхід несе в собі всі ризики, пов’язані з підбором персоналу. Ви можете витратити багато часу і зусиль, поки знайдете потрібних фахівців та сформуєте згуртовану команду з розрізнених людей. Головний ризик такого підходу – те, що фахівець піде з команди, що може призвести до простою або закриття проєкту.

В якості альтернативи, ви можете сформувати таку команду віддалено з фріланс-фахівців. Це буде набагато швидше, ніж наймати штатних співробітників, але й ризикованіше зі сторони термінів і якості коду.

Останній і найбільш рентабельний підхід в отриманні якісного веб-продукту – найм досвідченої команди з ІТ-аутсорсингової компанії. Як правило, у подібних компаній є всі необхідні фахівці, що дозволяє забезпечити своєчасну реалізацію проєкту в рамках вашого бюджету.

Існує безліч компаній, що займаються веб-розробкою, але є певні причини, чому IT Svit стане вашим кращим вибором.

 1. Ми входимо в десятку кращих постачальників керованих послуг в світі за версією рейтингу Clutch. У нас репутація надійної та відповідальної компанії, що заслуговує на довіру. Ми доводимо це кожним реалізованим проєктом.
 2. IT Svit – один з лідерів ринку ІТ-аутсорсингу України, що доводять 20+ відгуків наших задоволених клієнтів на Clutch.
 3. У 2017 та 2018 роках ми увійшли в число 250 провідних ІТ-компаній світу і в 2019 році ми обов’язково повторимо цей успіх.
 4. У нас більше 50-ти розробників ПЗ, DevOps-інженерів і Big Data архітекторів, тому ми готові взяти на себе проєкти будь-якого масштабу.
 5. За 10+ років веб-розробки ми успішно завершили більше 500 проєктів. У нас є безліч готових рішень і модулів для ваших проєктів, тому ми гарантуємо, що ваш продукт буде випущений на ринок в найкоротші терміни.
 6. Ми знаємо кожен таємний куточок в лабіринті хмарної інфраструктури та деплойменту, що дозволяє нам проєктувати і впроваджувати високостійкі, рентабельні і керовані системи для ваших проєктів.

Варто додати, що на відміну від найму фріланс-фахівців, робота з IT Svit дасть вам миттєвий доступ до висококваліфікованих, талановитих і досвідчених фахівців, а також до готових рішень поширених завдань в сфері веб-розробки. Все це допоможе істотно скоротити час виходу вашого продукту на ринок без шкоди для якості.

IT Svit – набагато більше, ніж просто веб-розробник

Підводячи підсумки, хочемо сказати, що IT Svit може стати для вас надійним партнером та надати набагато більше, ніж просто послуги веб-розробки. Ми можемо покрити всі потреби бізнесу будь-якого розміру і забезпечити рентабельність ІТ-операцій, створивши якісний продукт в рамках вашого бюджету. Якщо вам потрібна допомога – зв’яжіться з нами і ми будемо раді допомогти!

Зв'язатися
  Our website uses cookies to personalise content and to analyse our traffic. Check our privacy policy and cookie policy to learn more on how we process your personal data. By pressing Accept you agree with these terms.

  Contact Us
   [dynamichidden your-post "CF7_ADD_POST_ID"]
   [dynamichidden your-country "CF7_ADD_COUNTRY"]
   [dynamichidden your-link "CF7_ADD_LINK"]